Головна
Гарантія та повернення

        Гарантія/Повернення   
​              

Дізнатися/залишити відгук про нашу компанію Ви можете за посиланням Google отзывы.
Доставка по Україні послугами перевізника:
       - нова пошта на відділення 69 грн.
             - Укрпошта (тільки після повної сплати) на відділення 59 грн
 
Умови відвантаження:
- Мінімальне замовлення післяплатою не менше 300 грн.

- Розписуючись у бланку прийому при отриманні, Ви погоджуєтесь з тим, що товар отриманий у повному обсязі та комплектації належної якості. Далі притензії до зовнішнього вигляду та комплектації не можуть бути прийняті!

- Всі кузовні деталі (бампери, капоти, двері тощо) відправляються перевізником "Нова Пошта" тільки за умови 100% передоплати та обрешетування вантажу!
  • - Акумулятори не надсилаємо клієнтам послуг Транспортних Компаній!

                                   Повернення товару

- Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки за умови, що він не встановлювався на автомобіль, було збережено заводське пакування, комплектація, наклейки, пломби, споживчі властивості виробу тощо.
- Забороняється наносити на упаковку товару, що повертається написи, позначки наклейки або скотч! Такий товар може бути прийнятий складу!
- Компанія АвтоКарта поверне кошти не пізніше 7-ми днів після надходження товару, що повертається на склад. Якщо працівниками складу будуть виявлені сліди встановлення виробу або порушення споживчих властивостей товару, повернення коштів буде відмовлено. Товар буде повернено покупцеві за рахунок покупця.


                   Гарантія


Гарантия на продукцию Sato tech
Рекламация на продукцию BOSCH

   Продавець не несе гарантійних зобов'язань:
  • нормальний та природний для певного терміну експлуатації знос деталі;
    пошкодження деталі внаслідок ДТП, неграмотної її установки або недбалої експлуатації або будь-яке інше механічне пошкодження;
    несправність запасних частин паливної системи або системи випуску внаслідок використання класу палива, моторного масла, не передбачених виробником автомобіля або інших технічно несумісних/непередбачених деталей;
    пошкодження (особливо деталей підвіски та рульового управління), що виникли через неакуратне водіння на нерівностях дороги або внаслідок суттєвих дефектів дорожнього покриття;
    встановлення деталі клієнтом самостійно або на СТО, що не має сертифікату на проведення даного виду робіт;
​            Товари, що не приймаються до повернення:
Деталі електрообладнання (крім свічок запалювання, розжарення та лямбда зондів), технічні рідини та авто хімія (крім автомасел) поверненню та обміну не підлягають.
Каталог Каталог